دستیار گوگل می‌تواند سه دستور را همزمان اجرا کند

دستیار گوگل می‌تواند سه دستور را همزمان اجرا کندبه گزارش وبلاگ نویسی شمیم بلاگ به نقل از خبرنگار حوزه دریچه فناوری گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، همانطور که در Google I/O معرفی شد، دستیار گوگل در جدیدترین قابلیت خود می‌تواند سه دستور را به طور همزمان اجرا کند. دستیار گوگل که با زبان انگلیسی کار می‌کند و به دستورهای انگلیسی پاسخ می‌دهد، سابقا قادر بود تنها به یک دستور پاسخ بدهد و آن را اجرا کند اما در جدیدترین قابلیت خود، می‌تواند سه دستور را به طور همزمان اجرا کند اما شرایطی وجود دارد که این پاسخ‌ها نسبت به دستورات داده شوند.

هر کسی که از دستیار گوگل استفاده می‌کند، باید جملات خود را با «و» تمام کند و هر جمله‌ای که می‌سازد باید به صورت کامل باشد مثلا نمی‌توان گفت: گوگل، چراخ‌های اتاق خواب و پذیرایی را روشن کن. باید در این صورت گفت: گوگل، چراغ های اتاق خواب را روشن کن و چراغ‌های پذیرایی را روشن کن.

هرچند این قابلیت افزوده شده به گوگل پیشرفتی در این زمینه است اما باز هم نمی‌توان با این دستیار به صورت طبیعی ارتباط برقرار کرد. البته شاید گوگل در به روز رسانی‌های جدید دستیار گوشی‌های هوشمند خودش نسخه‌هایی را عرضه کند که ارتباط با انسان را طبیعی‌تر کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *