رصد آخرین اخبار بازی های آسیایی جاکارتا 2018

به گزارش وبلاگ نویسی شمیم بلاگ به نقل از گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا؛ برنامه زنده" ورزشگاه" این هفته (جمعه 2شهریور ماه) به موضوع تبلیغات محیطی محوطه دور زمین فوتبال در بازیهای جاکارتا 2018 می پردازد و در هفته های آتی نیز بخش هایی از این برنامه به مسابقات بازیهای آسیایی 2018 اختصاص دارد.

برنامه " ورزشگاه" با رویکرد تحلیل و مروری بر رویداد ها و اتفاقات ورزشی کشور کاری از گروه اجتماعی شبکه پنج سیماست که هر هفته جمعه ها ساعت 10:35 به مدت 90 دقیقه مهمان خانه مخاطبان می شود.

این برنامه در هر قسمت با دعوت از مهمانان (ورزشکاران، قهرمانان، کارشناسان، مسئولان و…) موضوعات روز و مهم ورزش را مورد بحث و بررسی قرار می دهد. فرشاد شکیبی تهیه کنندگی این برنامه را بر عهده دارد.

برنامه صبحگاهی " حوالی امروز" نیز هر روز بخشی از برنامه خود را به موضوع بازی های آسیایی جاکارتا- پالمبنگ 2018 اختصاص داده است و این رویکرد تا پایان بازیهای آسیایی جارکاتا ادامه خواهد داشت. این برنامه هر روز مهمترین اخبار و رویدادهای رقابت های 2018 ، تصاویر ناب و ویژه و… را در قالب یک بسته ورزشی به مخاطبان خود تقدیم می کند.

برنامه صبحگاهی " حوالی امروز" کاری از گروه اجتماعی شبکه پنج سیما به تهیه کنندگی شهرام راد از شنبه تا چهارشنبه حوالی ساعت 7 صبح بر روی آنتن شبکه پنج سیما می رود.

برنامه زنده و ترکیبی " با ما اینجا" نیز به پوشش خبری رقابت های آسیایی جاکارتا 2018 می پردازد.

مهدی واعظی مجری ورزشی شبکه پنج (هر روز صبح و عصر) به صورت تلفنی آخرین اخبار مربوط به بازی ها و نتایج رقابت ها را به اطلاع مخاطبان می رساند.

بنا بر این گزارش، برنامه ترکیبی " با ما اینجا" با رویکرد معرفی برنامه های شبکه پنج سیما و اطلاع رسانی از رخدادها و اتفاقات اجتماعی و … در چند نوبت زمانی هر روز از ساعت 9 الی 17بر روی آنتن شبکه پنج سیما می رود.

این برنامه به تهیه کنندگی محسن سال افزون و با اجرای مجریان شبکه پنج سیما روانه آنتن می شود.

بازی های آسیایی جاکارتا – پالمبنگ 2018 از ۲۷ مرداد الی ۱۱ شهریور ۱۳۹۷ در شهر جاکارتا کشور اندونزی برگزار می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *