مهم ترین اخبار شبکه های اجتماعی استان سمنان در 2 روز گذشته

**مهم ترین اخبار کشوری مورد توجه شبکه های اجتماعی استان سمنان
– حمایت اتحادیه اروپا از توافقات هسته ای برجام و قرارگیری 14 فرد و نهاد ایرانی به بهانه نقض حقوق بشر و برنامه های موشکی به فهرست تحریم های ایران مورد توجه کاربران شبکه های اجتماعی این استان قرار گرفت.
– کشف محموله حاوی مواد انفجاری و کمربندهای انتحاری در منطقه مرزی سراوان از دیگر خبرهای مهمی بود که در بیشتر شبکه های اجتماعی سمنان مطرح شد.
– امضا تفاهم نامه بین ایران و هند برای خرید 200 دستگاه لوکوموتیو و واگن باری خبرهای پربیننده شبکه های اجتماعی سمنان در این مدت بود.
** مهم ترین اخبار محلی مورد توجه شبکه های اجتماعی استان سمنان
– تشییع پیکر شهید علی محمد محمدی مدافع حرم در سمنان و تشییع پیکر تفحص شده شهید حجت الله خانلرخانی بعد از 35 در شاهرود سرخط خبرهای شبکه های اجتماعی استان سمنان بود.
– حضور سردار تقی مهری رییس پلیس راهور ناجا در سمنان و رتبه اول این در استان در کمک به زلزله زدگان کرمانشاه از دیگر خبرهای مهم شبکه های اجتماعی سمنان در 48 ساعت گذشته بود.
– استقرار 100 راهدار و 63 دستگاه انواع ماشین آلات زمستانی در محورهای ارتباطی این استان برای خدمت رسانی به مردم در زمستان مورد توجه شبکه های اجتماعی سمنان بود.
– کشف بیش از یک صد کیلو گرم فراورده های خام دامی غیر بهداشتی در بازرسی کارشناسان دامپزشکی از رستوران های استان و آتش گرفتن یک واحد صنعتی در گرمسار از دیگر خبرهای پربیننده شبکه های اجتماعی سمنان در دو روز گذشته بود.
6026/7342
*خبرنگار: الناز ملکی **انتشار دهنده: جانعلی فتحی
برای آگاهی از تازه‌ترین اخبار و رویدادها در استان سمنان به نشانی IRNASEMNAN@ کانال اخبار ایرنا سمنان مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *