میراث به یاد ماندنی دستگاه iGen زیراکس Xerox

میراث به یاد ماندنی دستگاه iGen زیراکس Xerox

The legendary legacy of the iGen Xerox device

هنکامی که زیراکس به فکر ساخت دستگاه iGen افتاد، بحثی بین متخصصان و مهندسان شرکت زیراکس Xerox در گرفت. آیا می توان از دانش تصویر سازی دیجیتال برای ساخت ماشین چاپ استفاده کرد؟ پاسخ زیراکس به این پرسش، دستگاه چاپ دیجیتال iGen Xerox بود. تاکنون این ماشین ها بیش از ۱۲۵ میلیارد صفحه در سراسر جهان چاپ کرده است. در نمایشگاه گراف اکسپو ۲۰۱۶ دست اندرکاران چاپ دیجیتال تصمیم گرفتند از میراث به یاد ماندنی و تاثیری که این ماشین بر صنعت چاپ جهان داشته تقدیر کنند. به همین خاطر جایزه Must see EMS Legacy Award امسال به ماشین چاپ دیجیتال DOCU ColoriGen3 تعلق گرفت.

این جایزه به آن دسته از تجهیزاتی که تاثیر عمیق، پایدار و مداوم بر صنعت ارتباطات گرافیک می گذارند اعطا می شود.

به گفته زیراکس ارائه سیستم چاپ iGen موقعیت خوبی برای چاپ کاران فراهم کرد تا کسب و کار خود را با ارائه چاپ رنگی با کیفیت توسعه دهند. مدل های جدید این ماشین هر از گاهی وارد بازار می شوند.

طی ۱۴ سال گذشته دستگاه iGen ساخت شرکت زیراکس Xerox به پیش از ۳ هزار چاپکار در ۵۹ کشور جهان کمک کرده تا به خوبی پاسخگوی تقاضا برای کارهای چاپی با کیفیت بالا و به صورت دیجیتال باشد. مدل های جدید این ماشین دارای قابلیت های جدیدی هستند. در ارتباط با iGen شرکت زیراکس Xerox بیش از هزار اختراع به ثبت رسانده است. فرانک رومانو استاد استیو تکنولوژی روچستر می گوید : ماشین iGen ابتدا در سال ۲۰۰۰ به نام Future Color به نمایش درآمد. این دستگاه در کلیه مدل ها و پیکر بندی ماشین به هزاران چاپکار در سراسر جهان امکان داده تا چاپ دیجیتال را به خدمت گرفته و در آن موفق شوند. این دستگاه به طور مداوم در حال توسعه و پیشرفت است و امکانات جدید به آن اضافه می شود تا بتواند پاسخگوی نیازهای تغییر پذیر مشتریان باشد.

منبع : صنعت چاپ

این ورودی در چاپ فرستاده شده است. پایاپیوند به آن را نشانه‌گذاری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *